Методика нумікон – як швидко навчити дитину основним поняттям і рахунку

Нумікон був створений для ефективного навчання дітей рахунку – з цією авторською методикою можна ефективно навчати не тільки звичайних дітей, а й малюків з синдромом Дауна. Придбати сертифікований набір з докладною інструкцією можна в інтернет-магазині «Жабеня».

Що таке нумікон

Нумікон – набір і авторська методика, розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Гра розвиває:

  • дрібну моторику;
  • логіку;
  • креативність;
  • асоціативне мислення;
  • уявлення про форми і числа;
  • усний рахунок,
  • пам’ять.

З її допомогою дитина може навчитися додаванню, відніманню, множенню і діленню, набір дає уявлення про основні властивості чисел (парність, кратність).

Як гратися з нуміконом

Робота з нуміконом починається зі знайомства дитини і основних деталей набору – пластикових деталей з отворами від 1 до 10. На початковому етапі малюк використовує їх для звичайних ігор – розфарбовування, відбитків на піску і пластиліні, виловлювання з води і т.д. – це потрібно для цілісного зорового і дотикального запам’ятовування деталей. Перераховування отворів в деталях на початковому рівні не потрібне.

Далі гра використовується для створення простих зображень – для цього в наборі передбачена спеціальна дошка, на яку ідеально нанизуються компоненти з виїмками. Третя стадія роботи з комплектом – порівняння деталей між собою, знайомство малюка з числовим рядом через асоціації з компонентами гри.

Потім нумікон починає працювати як додатковий наочний матеріал при навчанні простих арифметичних дій. Наприклад, для складання комбінуються дві деталі, потім на результат накладається цільна деталь тієї ж «цінності».

Нумікон можна включати в освітній процес на різних етапах – він підходить для виконання простих арифметичних і графічних завдань, завдань по накопиченню сенсорного досвіду, розвитку пам’яті і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!